scroll_top
facebook LinkedIn
Chci pochválit Mám nápad Chci se informovat Chci si stěžovat


Nabídka služeb

 • O co se jedná? Co je to Home Staging neboli Příprava Nemovitosti...?

  Příprava NEMOVITOSTI, neboli Home STAGING, je příprava bytu či domu na budoucí prodej či pronájem. Nehrajeme si vyloženě na designové studio, ale téměř denně se setkáváme s požadavky zejména realitních kanceláří na úklid nemovitostí pro své klienty před prodejem či pronájmem. Často je po ukončeném pronájmu byt či dům v nevzhledném stavu, tudíž není vhodný k další nabídce...

  My však vidíme i další problémy, které majitelé mají. Byt či dům sice perfektně uklidíme, ale následné fotografie, které jsou umístěné na stránkách realitních kanceláří zdaleka neprodávají danou nemovitost. Fotografie jsou nejen nekvalitní, ale jsou i s nedostatkem světla, ze špatných úhlů, nepopisují zdaleka veškerý prostor pro kompletní představu potenciálního dalšího nájemníka, ale fotografie dokonce neobsahnou všechny místnosti... Většinou není umístěn ani půdorys, z toho následně nevyplývá orientace umístění nemovistosti na světové strany. Chcete přece vědět předem, zda-li Vám bude sluníčko svítit do ložnice ráno nebo až večer... Při rozhodování pro prvotní oslovení realitní kanceláře hrají velikou roli právě tyto maličkosti. Většinou se klient pak ani neobtěžuje takto prezentovanou nemovitost v realitní kanceláři poptávat...

  Dokážeme námi uklizený prostor jakékoli nemovitosti určené k další nabídce nejen dokonale nafotit. 

  Dokážeme kromě komplexního úklidu před profesionálním fotografováním nemovitost vylepšit drobnými dekorativními předměty, designovými změnami, drobnou přestavbou nábytku, zapůjčením (zakoupením) drobných designových prvků, jako jsou vázy, květiny, polštáře, přehozy, deky, obrazy. Vaši nemovitost vystajlujeme přesně dle Vašeho přání a konkrétních individuálních požadavků.

  Podívejte se na náš ceník...

 • Proč s námi?

  Neboť jsme to právě my, kteří v rámci širokého portfolia našich služeb Vám jako jediní na našem tuzemském trhu dokážeme poskytnout kompletní službu, tj. počínaje již od samozřejmé obhlídky a nacenění, přes kvalitní profesionální jednorázový úklid prostoru firmy či domácnosti po rekonstrukci, po vystěhování, po malířích před prodejem nebo pronájmem, až po profesionální služby fotografa včetně dodání kvalitních fotografií pro Vaší nabídku, a to buď přímou nebo realizovanou přes realitní kancelář.

  Úklidy provádíme pomocí moderní čistící techniky a šetrnými úklidovými prostředky, které neničí životní prostředí.

  Podívejte se na náš ceník..

 • Podstata služby

  Zvýšíme atraktivitu Vaší nabízené nemovitosti určené k pronájmu či prodeji.

  Obdržíte od nás podstatná upozornění na změny, které by bylo vhodné provést, aby se Vaše nemovitost lépe prodávala. Dále Vás upozorníme na změny, které nemusíte provést, pokud do nich nechcete investovat, nicméně by zvýšily atraktivitu Vaší nemovitosti, podpořily prodej nemovitosti za vyšší částku.

  Předejdeme tak Vašemu možnému zklamání z délky, kdy byste nemovitost nabízeli k prodeji nad rámec Vašich původních plánů, až byste se dostali do časové tísně a byli nuceni proto nemovitost nabídnout pod cenou.

  Nedojde sice ke zhodnocení Vaší nemovitosti, ale bezesporu přispějeme k tomu, abyste dosáhli prodeje či pronájmu za cenu dle Vašich představ. Rozhodně tedy máme potenciál garantovat Vám naším zásahem a profesionálním zachycením na fotografiích, které jsou nedílným výstupem naší práce, vyšší cenu, než kdybyste nás neoslovili a službu si u nás neobjednali.

  Takto prezentované, upravené a námi i vyfotografované nemovitosti dosahují procentuelně mnohem větší objem vážných zájemců, ze kterých si následně budete mít možnost vybírat, což má pak podstatný význam zejména u pronájmů.

  Nejen Vy osobně, ale pokud využijete služeb realitní kanceláře, tak i realitní makléři s Vámi budou mnohem raději spolupracovat i na jiných obchodech s případnými dalšími Vašimi nemovitostmi.

  Podívejte se na náš ceník...

 • Další neméně podstatné odůvodnění služby Home Stagingu

  Home Staging, neboli Příprava Nemovitosti před prodejem či pronájmem je maximálně užitečný pro všechny zainteresované strany, a to jak pro samotné majitele nemovitostí (ty především), tak pro realitní agentury, realitní kanceláře, realitní makléře, ale nakonec i pro kupujícího či pronajímatele, u kterého se Vám tímto podařilo zajistit pocit, že nemovitost je v nadprůměrně udržovaném stavu.

  V současné době se prodává více jak 80% nemovitostí přes internet. Podobné číslo pak odpovídá realitě u počtu uzavřených nájemních smluv nemovitostí. 

  Čím je to způsobeno? Samozřejmě vizuálním dojmem z fotografií, které každý potencionální kupec či pronajímatel vnímá v podstatě v rozmezí několika málo prvních vteřin. První dojem rozhoduje. Je to dojem, kdy je následně v jeho rozhodovacím nervovém centru vypuštěn. Rozhodující nákupní signál = mám zájem tuto nemovitost vidět v reálu, a již si sjednává osobní prohlídku.

  Podívejte se na náš ceník...