scroll_top
facebook LinkedIn
Chci pochválit Mám nápad Chci se informovat Chci si stěžovat


Podstata služby

Zvýšíme atraktivitu Vaší nabízené nemovitosti určené k pronájmu či prodeji.

Obdržíte od nás podstatná upozornění na změny, které by bylo vhodné provést, aby se Vaše nemovitost lépe prodávala. Dále Vás upozorníme na změny, které nemusíte provést, pokud do nich nechcete investovat, nicméně by zvýšily atraktivitu Vaší nemovitosti, podpořily prodej nemovitosti za vyšší částku.

Předejdeme tak Vašemu možnému zklamání z délky, kdy byste nemovitost nabízeli k prodeji nad rámec Vašich původních plánů, až byste se dostali do časové tísně a byli nuceni proto nemovitost nabídnout pod cenou.

Nedojde sice ke zhodnocení Vaší nemovitosti, ale bezesporu přispějeme k tomu, abyste dosáhli prodeje či pronájmu za cenu dle Vašich představ. Rozhodně tedy máme potenciál garantovat Vám naším zásahem a profesionálním zachycením na fotografiích, které jsou nedílným výstupem naší práce, vyšší cenu, než kdybyste nás neoslovili a službu si u nás neobjednali.

Takto prezentované, upravené a námi i vyfotografované nemovitosti dosahují procentuelně mnohem větší objem vážných zájemců, ze kterých si následně budete mít možnost vybírat, což má pak podstatný význam zejména u pronájmů.

Nejen Vy osobně, ale pokud využijete služeb realitní kanceláře, tak i realitní makléři s Vámi budou mnohem raději spolupracovat i na jiných obchodech s případnými dalšími Vašimi nemovitostmi.

Podívejte se na náš ceník